Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Cherry Chen Ms. Cherry Chen
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

cherrychen@shunbangchem.com

86-0371-61171109

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

ABOUT US

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

Хенан ШунБанг хемикал копродукции, Ltd е во целосна сопственост на подружници на Хенан Кинг'аи индустриски хемиски копродукции, Рибар, основана во 1990 година. Отсекогаш сме биле професионални ангажирани во истражување, развој, производство и продажба на разни хемиски материјали, како што се хлориран полиетилен (CPE), поливинил хлорид смола (ПВЦ смола) и сите видови пластични адитиви. Особено за ЦПЕ, ние имаме свој професионален тим за истражување и развој и развивме видови на ЦПЕ со различна изведба што може да се користат за разни пластични производи, а ефектите се значајни во областите на цевки, профили, листови итн. Како и досега, нашата компанија има годишна продажба од 300 милиони RMB на домашниот пазар, исто така, нашите производи се извезуваат во Русија, Југоисточна Азија, Јужна Америка, Европа и други земји и региони, воспоставивме долгорочни пријателски односи со многумина од нив. конкурентни цени, производи со висок квалитет, едношалтерски набавки, одлична услуга по продажбата се цели што ги следевме цело време. Имаме 30-годишно професионално искуство во хемиски суровини за пластични производи.

ПРОИЗВОДИ

НОВИ ПРОДУКТИ

ПРОИЗВОДИ

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

ПРОИЗВОДИ

ФИНАНСИРАНИ ПРОИЗВОДИ

КОНТАКТ

Тел: 86-0371-61171109

Fax: 86-0371-65582873

Мобилен телефон: +8618539282682Contact me with Whatsapp

Е-пошта: cherrychen@shunbangchem.com

Адреса: Floor 19, C# Xinwen Building, Huayuan Road,Jinshui District, Zhengzhou, Henan

Земја / регион: China

Веб-страница: https://www.pvcresinchemical.com

Изложбен салон Босго: http://shunbang.mk.bossgoo.com

Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање