Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Cherry Chen Ms. Cherry Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

cherrychen@shunbangchem.com

86-0371-61171109

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

ABOUT US

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

Henan ShunBang Chemical Co, Ltd është degë tërësisht në pronësi të Henan Qing'ai Industrial Chemical Co, Ltd cila është themeluar në vitin 1990. Ne kemi qenë gjithmonë profesionistë të angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ndryshme të materiale kimike, të tilla si polietileni i klorinuar (CPE), rrëshirë klorur polivinili (rrëshirë PVC) dhe të gjitha llojet e aditivëve plastikë. Veçanërisht për CPE, ne kemi ekipin tonë profesional të R&D dhe kemi zhvilluar lloje të CPE me performancë të ndryshme të cilat mund të përdoren për produkte të ndryshme plastike, dhe efektet janë të konsiderueshme në fushat e tubave, profileve, fletëve, etj. Deri më tani, kompania jonë ka shitje vjetore prej miliona RMB300 në tregun e brendshëm, gjithashtu produktet tona janë eksportuar në Rusi, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut, Evropë dhe vende dhe rajone të tjera, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi miqësore afatgjata me shumë prej tyre. çmime konkurruese, produkte me cilësi të lartë, prokurim me një ndalesë, shërbim i shkëlqyeshëm pas shitjes janë qëllimet që kemi ndjekur gjatë gjithë kohës. Ne kemi 30 vjet përvojë profesionale në lëndët e para kimike për produktet plastike.

PRODUKTET

PRODUKTE TË REJA

PRODUKTET

Since its inception, we have continuously innovated and improved, operating with integrity, and our products are sold all over the world.

More Products

PRODUKTET

PRODUKTE TË KRIJUARA

KONTAKT

Tel: 86-0371-61171109

Fax: 86-0371-65582873

Celular: +8618539282682Contact me with Whatsapp

Email: cherrychen@shunbangchem.com

Adresë: Floor 19, C# Xinwen Building, Huayuan Road,Jinshui District, Zhengzhou, Henan

Vendi / Rajoni: China

Faqja e internetit: https://www.pvcresinchemical.com

Bossgoo Showroom: http://shunbang.sq.bossgoo.com

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim