Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Cherry Chen Ms. Cherry Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd

cherrychen@shunbangchem.com

86-0371-61171109

Henan Shunbang Chemical Industry CO.,Ltd
HomeProdukteDioksidi i Titaniumit (TIO2)

Dioksidi i Titaniumit (TIO2) (Total 42 Products)

Kategoritë e produkteve të Dioksidi i Titaniumit (TIO2) , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dioksid titaniumi , furnizuesit Dioksidi i Titaniumit Tio2 / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dioksidi i Titaniumit Tio2 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Bërja e letrës Dioksid Titaniumi Rutile / TIO2

Çmimi i njësisë: USD 2000 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 2000 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit RUTILE E Dioksidit të Titanit Technical index TiO2 % 94min Rutile conte
Pigmente të Bardha Dioksid Titaniumi Anatase Tio2

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit ANATAZA E Dioksidit TITANIUM TECHENICAL INDEX Item Index TiO2 content,wt%
Dioksid Titaniumi i pigmentit të bardhë Rutile për bojra plastike

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit RUTILE E Dioksidit të Titanit Futja e rutilit të dioksidit të titanit pigmenti dioksid titaniumi rutile i prodhuar nga zirkonia, alumina inorganike dhe sipërfaqësore organike e trajtuar, e krijuar për të dhënë bardhësia e mirë....
Dioksid Titaniumi Anatase për Bojë Plastike

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

përshkrim i produktit Dioksidi i titanit Anatase Dioksidi i titanit Anatase prodhuar nga procesi i sulfatit. Në bazë të teknologji e përparuar, ajo trajtohet në mënyrë aktive me teknologji unike të shpërndarjes së sipërfaqes nga duke shtuar aditivë...
Përdorimi i plastikës Dioksid Titaniumi / Dioksid Titaniumi Rutile

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Ruitli i dioksidit të titanit Rutili Dioksid Titaniumi prodhuar nga procesi i sulfatit dhe furnizuar si gjobë, pluhur i thatë, të cilat janë të veshura inorganike me Al2O3 & SiO2 dhe sipërfaqe të veçantë organike trajtohet...
Dioksid Titaniumi për Veshje të Gomës Plastike

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Ne kemi bërë lëndë të parë kimike për 30 vjet. Me përjashtim të Dioksidit të Titanit, ne gjithashtu kemi rrëshirë PVC, dylli PARAFFIN, dylli PE, dylli PARAFFIN, STABILIZER, ACID STEARIK etj. Blerja me një ndalesë mund të...
Plastikë të përdorur pigment të bardhë të shkallës Rutile Dioksid Titaniumi

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi Rutili Dioksid Titaniumi prodhuar nga procesi i sulfatit dhe furnizuar si gjobë, pluhur të thatë, të cilat janë të veshura inorganike me Al2O3 & SiO2 dhe sipërfaqe të veçantë organike trajtohet që të ketë...
Pigment dioksid titaniumi me cilësi të lartë për industri

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit RUTILE E Dioksidit të Titanit Futja e rutilit të dioksidit të titanit pigmenti dioksid titaniumi rutile i prodhuar nga zirkonia, alumina inorganike dhe sipërfaqja organike e trajtuar, e krijuar për të dhënë bardhësia e mirë....
Dioksid Titaniumi Rutile Tio2 për Letër

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Shkalla rutile e dioksidit të titanit Dioksidi i titanit rutile është një dioksid titaniumi i llojit rutil me shumë qëllime, i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. prodhuar nga zirkonia, alumini inorganike dhe...
Pigmente të Bardha Shkalla Rutile Dioksid Titani

Çmimi i njësisë: USD 1900 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 1900 / Ton

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi prodhuar nga procesi i sulfatit dhe furnizuar si gjobë, pluhur të thatë, të cilat janë të veshura inorganike me Al2O3 & SiO2 dhe sipërfaqe të veçantë organike trajtohet që të ketë edhe veti të mira optike...
Dioksid Titaniumi Pigment i Bardhë i Shkallës Rutile

Çmimi i njësisë: USD 2000 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 2000 / Ton

paketim: 25 kg / qese

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi Rutili Dioksid Titaniumi prodhuar nga procesi i sulfatit dhe furnizuar si gjobë, pluhur të thatë, të cilat janë të veshura inorganike me Al2O3 & SiO2 dhe sipërfaqe të veçantë organike trajtohet që të ketë...
Anatase Tio2 / Diatoksid Titaniumi Anatase i përdorur në Plastikë

Çmimi i njësisë: USD 2000 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 2000 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi anataza DHA-100 Dioksidi i titanit anataza A-100 është një shkallë e përgjithshme e përdorimit, Përdoret përpunimi i acidit sulfurik, i pazgjidhshëm në ujë, Karakteristikat vetitë kimike të qëndrueshme. Pamja...
Pluhur Dioksid Titaniumi Anatase

Çmimi i njësisë: USD 2000 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 2000 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi Dioksidi i titanit Anatase prodhuar nga procesi i sulfatit. Në bazë të teknologji e përparuar, ajo trajtohet në mënyrë aktive me teknologji unike të shpërndarjes së sipërfaqes nga duke shtuar aditivë...
Pigmente të Bardha Dioksid Titaniumi Anatazë për Plastikë

Çmimi i njësisë: USD 2000 / Ton

Min.Order Çmimi i njësisë
1 Ton USD 2000 / Ton

paketim: 25 kg / çantë

përshkrim i produktit Dioksid titaniumi Dioksidi i titanit Anatase prodhuar nga procesi i sulfatit. Në bazë të teknologji e përparuar, ajo trajtohet në mënyrë aktive me teknologji unike të shpërndarjes së sipërfaqes nga duke shtuar aditivë...
Nano-grimcë rutile e Dioksidit të Titaniumit TIO2

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Kodi HS i Dioksidit Titanium Anatase Tio2

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Dioksid titaniumi i lëndës së parë Tio2

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Çmimi Konkurrues Ruil Dioksid Titaniumi për Pikturë

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Pricemimi i Pigmentit të Dioksidit të Fabrikës së Fabrikës

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Pigment dioksid titaniumi me pastërti të lartë të shkallës industriale

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...
Usemimi rutil i përdorimit të letrës Titanium Dioksidi

paketim: 25KG / BAG

Dioksidi i titaniumit është një pigment i bardhë inorganik me paqartë, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë. Konsiderohet të jetë pigmenti i bardhë cest aktualisht në botë. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë dhe nuk është e...

Kinë Dioksidi i Titaniumit (TIO2) furnizuesit

Shtë një pigment i bardhë inorganik me opozitet jo toksik, errësirë ​​më të mirë, bardhësi dhe shkëlqim më të mirë, dhe konsiderohet të jetë pigmenti më i mirë i bardhë në botë sot. E bardha e titaniumit ka ngjitje të fortë, nuk është e lehtë për tu ndryshuar kimikisht, dhe është gjithmonë e bardhë. Përdoret gjerësisht në veshje, plastikë, bërje letre, bojë për shtyp, fibra kimike, gome, kozmetikë dhe industri të tjera. Ka një pikë të lartë shkrirjeje, dhe përdoret gjithashtu për të bërë xhami zjarrdurues, lustër, smalt, argjilë, enë laboratorike rezistente ndaj temperaturës së lartë, etj.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim